• +90 216 337 72 59
  • Tüm sorularınız için
Uzaktan İSG Eğitimi

Uzaktan eğitim, yeni bilgi ve beceriler kazanmanın giderek popülerleşen bir yolu. İnsanların evlerinden veya ofislerinden ayrılmak zorunda kalmadan öğrenmelerini sağlamasıyla, son dönemlerde oldukça fazla tercih edilen bir öğrenim tarzı olarak dikkat çekiyor. Haliyle iş sağlığı ve güvenliği (İSG) eğitimlerini de uzaktan eğitim yoluyla almak isteyenlerin sayısı da artışta. Bu kadar kurs seçeneği mevcutken, hangi kursun sizin için doğru olduğuna karar vermek zor olabilir. Merak etmeyin, Arme size bulabileceğiniz en iyi uzaktan İSG eğitimi programlarından birini sunuyor.

27 Yıllık İş Güvenliği Tecrübesiyle Arme, Uzaktan İSG Eğitimi İçin Doğru Adres

uzaktan İSG eğitimi

Arme’nin uzaktan İSG eğitimi programları sayesinde ofisinizin ya da evinizin konforunda eğitim alabileceksiniz.

 

Mevzuata göre çalışanlara verilecek iş sağlığı ve güvenliği (ISG) eğitimleri, uzaktan eğitim yöntemiyle de gerçekleştirilebiliyor. Arme olarak 1995 yılından bu yana eğitim alanında edindiğimiz tecrübeyi uzaktan İSG eğitimine de aktararak size en iyi uzaktan eğitim tecrübesini sunmaya kendimizi adadık.

Tamamen kendi bünyemizde hazırlanan Eğitim Yönetim Sistemi (Learning Management System) yazılımımız olan ArmeLMS üzerinde çalışan bir İSG eğitim paketi hazırladık. Tüm tehlike sınıflarına uyumlu modüller içeren bu program ile yüzlerce firmanın uzaktan eğitim ihtiyacını karşılamaya devam ediyoruz. Firmaya özgü içerik geliştirmekten, eğitim yönetim sistemi yazılımı kurulumuna dek uzaktan eğitimde de istisnai işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Uzaktan İSG Eğitimi İçin Bize Ulaşın

Arme olarak sizlere iş güvenliği konusunda en iyi uzaktan eğitim programını sunmaktan gurur duyuyoruz. Çevrimiçi kurs modüllerimiz kendinizi, çalışanlarınızı ve işinizi istenmeyen kazalardan korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilebilecek çeşitli kurslar sunuyoruz ve bilgili personelimiz, sahip olabileceğiniz her türlü soruyu yanıtlamaya hazır. İş yerinde güvende olmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün bize ulaşın.