E - Learning

Arme’nin e-learning programıyla gittiğiniz her yerde eğitimlerinize devam edebileceksiniz.

İşyeri güvenliği kurslarına ilgi duyuyorsunuz ancak geleneksel eğitimlere katılmak için zamanınız yok mu? Arme, size aynı bilgileri uygun bir çevrimiçi formatta sağlayan e-learining fırsatları sunuyor. Kurslarımız, ulusal ve uluslararası standartları karşılayacak şekilde düzenlenmiştir ve işte güvende kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Arme’nin e-learning programı ile ihtiyacınız olan eğitimi alabilirsiniz.

E-Learning Olanaklarımız

Arme uzaktan eğitim (e-learning) yöntemiyle kendi eğitim programlarını tasarlamakta ve sektörün hizmetine sunmaktadır. İSG alanı başta olmak üzere hazır eğitim paketlerinin yanı sıra kuruma özgü içerik tasarımıyla da istisnai işler üretiyoruz.

Yasal İSG Eğitimleri

Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmelik hükümleri gereği tüm çalışanların tehlike sınıfına göre belirlenmiş sürelerde İSG eğitimi almaları gerekmektedir. Hem işverenler hem de çalışanlar açısından en verimli yöntem olan uzaktan eğitim ile bu ihtiyaca karşılık veren ilk firmayız.

8,12,16 saatlik eğitim paketlerimizle az tehlikeli, tehlikeli, çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinin eğitimlerini kendi yazılımımız üzerinden gerçekleştiriyoruz. İnternet bağlantısı olan her türlü cihaz üzerinden erişilebilen eğitim programına çalışan kaydetmek, eğitim takibini yapmak, sertifika basmak ve ArmeİBYS üzerinden bildirimleri gerçekleştirmek son derece kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Kuruma Özgü Eğitim Tasarımı

Uzaktan eğitimin sağladığı avantajları daha verimli kullanmak isteyen kurumlar için özgün eğitim programları tasarlıyoruz. Eğitimin tasarımını ihtiyaç analizi, kurum doküman ve görsellerinin incelenmesi, etkileşim düzeyinin belirlenmesi, prodüksiyon düzeyinin belirlenmesi, tasarım şablonlarının oluşturulması gibi noktaları dikkate alarak gerçekleştiriyoruz.

Uzmanlığımızı ve deneyimimizi kullanarak alanında istisnai işler yapan bir içerik üretim ajansı olarak yanınızda yer alıyoruz.

Oyunlaştırma

Uzaktan eğitimin etkinliğinin arttırılması amacıyla kuruma özgü oyun tasarımları gerçekleştiriyoruz. Tehlike avı, meydan okuma, puan toplama, bilgi yarışması vb. temalar üzerinden, sorun alanlarına yönelik farkındalığı arttırmak, motivasyonu yükseltmek gibi amaçlara erişmenizi kolaylaştırıyoruz.

E-Learning Olanaklarından Daha Detaylı Haberdar Olmak İçin Bizimle İletişime Geçin.

Arme’nin e-learning programı, iş güvenliği hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için size harika fırsatlar sunuyor. İş sağlığı ve güvenliğinin farklı boyutlarını kapsayan çeşitli modüllerimiz, bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan kolayca ulaşmanıza imkan tanıyarak her yerde eğitimlere devam edebilmenize olanak sağlar. E-learning programımız hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan ve daha güvenli bir iş yeri olma yolunda ilerlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.