Hizmetlerimiz

Ex Ekipmanlarının Periyodik Kontrolü

Tehlikeli bir ortamda çalışıyorsanız, Ex ekipman kullanmanın önemini bilirsiniz. Ancak iş yeriniz doğası gereği tehlikeli olmasa bile, iyi durumda olduğundan emin olmak için Ex ekipmanların periyodik kontrolü son derece önemlidir.

Yangın Güvenliği

İş yeri güvenliği söz konusu olduğunda, yangın güvenliği birinci öncelik olmalıdır. Profesyonel bir yangın güvenlik hizmeti, işletmenizi olası yangınlardan korumanıza ve çalışanlarınızın tahliye prosedürleri konusunda uygun şekilde eğitilmelerine yardımcı olabilir.

İş Güvenliği

İş güvenliği, herhangi bir işletme için en önemli önceliklerden biridir. Güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak için atabileceğiniz birçok adım vardır. Fakat güvenlik konusunda reaktif olmak yerine proaktif yani önleyici olmak önemlidir.

Proses Güvenliği

Hangi sektörde çalışıyor olursanız olun, güvenlik her zaman önceliğiniz olmalıdır. Proses güvenliği söz konusu olduğunda, bu, kazaları ve yaralanmaları önlemek için tüm prosedürlerin ve protokollerin takip edilmesini sağlamak anlamına gelir.

Statik Elektrik Risklerinin Yönetimi

Statik elektrik, işyerinde genellikle görünmeyen bir tehlikedir. Düzgün yönetilmezse kazalara ve yaralanmalara neden olabilir. Statik elektrik risklerinin yönetimi, çalışanlarınızı güvende tutmanıza ve tehlikeli bir olay olasılığını azaltmanıza yardımcı olabilir.

Acil Durum Yönetimi

Arme’nin acil durum yönetimi hizmeti, bir kriz sırasında çalışanlarınızın, müşterilerinizin ve varlıklarınızın güvenliğini sağlamak için kapsamlı ve özel çözümler sunar. Planlama ve hazırlıktan, müdahale ve kurtarmaya kadar ekibimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan özelleştirilmiş bir plan oluşturmak için her adımda sizinle birlikte çalışacaktır.

HAZOP

Meşhur kimya mühendisi Trevor Kletz tarafından geliştirilen HAZOP (Hazard and Operability – Tehlike ve İşletilebilirlik) çalışmaları başlangıçta kimya sanayi için oldukça önemli bir analiz yöntemi olarak kullanıldıysa da, günümüzde kesikli ya da sürekli pek çok proseste bu analiz yöntemi uygulanmaktadır.

Patlamadan Korunma Dökümanı

Patlamadan Korunma Dökümanı (PKD), patlayıcılarla uğraşan herhangi bir işletme için hayati bir kaynaktır. Bu belge, bir patlama durumunda şirketinizin çalışanları ve müşterileri korumak için alacağı özel güvenlik önlemlerini özetlemektedir.

Arme İş Güvenliği Eğitimleri

İşyerinde güvende kalmanız için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri size sağlayacak bir iş yeri güvenliği kursu mu arıyorsunuz? Arme sizlere 30 yıllık tecrübesiyle harmanladığı en iyi iş güvenliği eğitimlerini sunuyor. Kurslarımız, yangın güvenliği ve acil durum yönetimi eğitimlerinden, makine güvenliğine kadar gerekli tüm güvenlik bilgilerini size sağlamak üzere tasarlanmıştır.

NEBOSH Eğitimleri

Arme NEBOSH eğitiminde, İngiltere firması olan RRC ortaklığı sayesinde en geniş yelpazeye sahip eğitim kurumudur. NEBOSH (The National Examination Board in Occupational Safety and Health) kurumunun geliştirmiş olduğu tüm programlara Arme ile erişebilirsiniz.

IOSH ve IEMA Eğitimleri

IOSH (The İnstitution of Occupational Safety and Health) sağlık ve güvenlik profesyonellerinin en büyük kuruluşları arasındadır. IOSH kursları, farkındalığı artırmak ve kuruluşların güvenlik kültürünü geliştirmek için tasarlanmıştır. Tüm sektörler ve her seviyedeki çalışanlar için uygundurlar.

E - Learning

İşyeri güvenliği kurslarına ilgi duyuyorsunuz ancak geleneksel eğitimlere katılmak için zamanınız yok mu? Arme, size aynı bilgileri uygun bir çevrimiçi formatta sağlayan e-learining fırsatları sunuyor. Kurslarımız, ulusal ve uluslararası standartları karşılayacak şekilde düzenlenmiştir ve işte güvende kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Sanal Dershane Yazılımı

Uzun yıllara dayanan eğitim deneyimimizi güncel araçlara uyarlayarak zenginleştiriyoruz. Arme Yazılım tarafından geliştirilen Sanal Dershane yazılımı ArmeLMS, uzaktan eğitim yazılımlarının (Learning Management System- Eğitim Yönetim Sistemi) tüm özellik ve gerekliliklerini karşılıyor.

İş İzin Sistemi Yazılımı

Doğası gereği kaza potansiyeli yüksek olan işleri, yönetim sistemi bakış açısıyla yönetmek günümüzde bir zorunluluk halini aldı. Arme olarak yürüttüğümüz yüzlerce projeden elde ettiğimiz deneyimin ışığında İş İzin sistemi yazılımı İZİ’yi geliştirdik.

LOTA – Etiketleme Kilitleme Yazılımı

LOTA Etiketleme Kilitleme Yazılımı Bakım, arızalara müdahale gibi işlerde potansiyel enerji kaynaklarının izolasyonu, kazaların önüne geçmek için etkili bir yöntem olarak öne çıkmaktadır. Etiketleme Kilitleme sisteminin kurulmasıyla gerçekleşebilecek bu önlemi kolaylaştırmak için LOTA’yı geliştirdik.

İBYS

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın başlatmış olduğu İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi projesi uyarınca, bakanlığın işyerlerinden toplamaya başladığı bilgilerin istenilen şekilde derlenmesi ve bakanlığın hazırladığı veri tabanına aktarılmasını sağlayan yazılım programıdır.