Acil Durum Yönetimi

Arme’nin acil durum yönetimi hizmeti, bir kriz sırasında çalışanlarınızın, müşterilerinizin ve varlıklarınızın güvenliğini sağlamak için kapsamlı ve özel çözümler sunar.

Acil Durum Yönetimi Neden Önemlidir?

Acil durum yönetimi, bir şirketin tesislerinde çalışanların, müşterilerin ve diğer kişilerin güvenliğini tehdit edebilecek beklenmedik olaylara hazırlanma ve bunlara yanıt verme sürecidir. İşletmeler, iyi tasarlanmış bir acil durum yönetim planına sahip olarak, bir olayın neden olduğu kesintiyi en aza indirebilir ve herkesin acil bir durumda ne yapacağını bilmesini sağlayabilir. Çoğu durumda, acil durum yönetim planları kanunen zorunludur. Ancak, bu tür planların yasal olarak zorunlu olmadığı işyerlerinde bile son derece yararlı olabilirler. İşletmeler, acil durumlara hazırlıklı olarak maddi hasar, kişisel yaralanma ve can kaybı riskini en aza indirebilir.

Acil durumların kötü yönetildiği durumlarda olabileceklerin bir özeti olan bu yazımızı okumanızı da tavsiye ediyoruz.

Acil Durum Yönetiminde 30 Yıllık Tecrübe: Arme

Acil durumlara yönelik çalışmalar, acil durumların öncesi, acil durum esnası ve acil durum sonrası aşamalarını dikkate alarak yapılandırılmalıdır. Arme olarak sayısız referansa sahip olduğumuz bu çalışma alanımızda da acil durum yönetiminin, diğer yönetim sistemleriyle entegre olmasını önemsiyor ve risk temelli bir bakış açısıyla kurumlara özgü yönetim sistemleri hazırlıyoruz.

İş sürekliliği yönetimi bakış açısıyla ele aldığımız projelerde, kurumsal tehlike kaynaklarının taşıdığı risklerin nicelleştirilmesi, bütünsel bir bakış açısını ve konuya hakimiyeti gerektirir. Dünyada varlık yönetimi başlığı altında düzenlenen alanın bir parçası olan acil durum yönetimi konusunda aşağıdaki konularda hizmet üretiyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Acil durum ve afet yönetim sistemi kurulması
  • İş sürekliliği entegrasyonu
  • Varlık yönetimi entegrasyonu
  • Acil durum prosedürlerinin hazırlanması
  • Acil durum planlarının hazırlanması
  • Entegre acil durum yönetim sistemi tatbikatları
  • Acil durum ekiplerinin eğitimleri
  • Afet müdahale ekiplerinin eğitimi

Bizimle İletişime Geçin

Arme olarak 30 yıldır Türkiye’de çalışanların ve işyerlerinin güvenliği için çalışıyoruz. Güvenilir bir acil durum yönetimi hizmeti arıyorsanız, lütfen bugün bizi aramaktan çekinmeyin. Diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.