• +90 216 337 72 59
  • Tüm sorularınız için
NEBOSH Eğitimi

Sağlık, güvenlik ve çevre yönetimi ile ilgileniyorsanız, NEBOSH eğitimine sahip olmanız size büyük yararlar sağlayacaktır. NEBOSH, insanları iş yerinde güvende tutmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirmenize yardımcı olacak uluslararası kabul görmüş yetenekler sunan bir kurumdur. NEBOSH yeterliliği ile iş güvenliği yönetimi alanında kariyer yapabilir veya mevcut kariyerinizi ilerletebilirsiniz.

NEBOSH eğitimi

Türkiye’deki NEBOSH eğitimi için en doğru adres şüphesiz ki Arme.

 

Arme Yerelleştirilmiş NEBOSH Kursları Vermekten Gurur Duyar

Arme olarak, isteyen herkesin işyerinde sağlık ve güvenlik hakkında bilgi edinmesine yardımcı olmak için yerelleştirilmiş NEBOSH kursları sunmaktan gurur duyuyoruz. NEBOSH Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Sertifikası, iş sağlığı ve güvenliği alanında daha fazla profesyonel çalışma ve gelişme için sağlam bir temel sağlayan, dünya çapında tanınan bir yeterlilik olmasıyla biliniyor. NEBOSH eğitimi, risk değerlendirmesi, yangın güvenliği, tehlike kontrolü ve kaza incelemesi dahil olmak üzere çok çeşitli konuları kapsar. Arme, NEBOSH kursunu Türkiye’den insanların güvenli işyerleri oluşturmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazanmalarını kolaylaştırıyor. Kaliteli iş güvenliği eğitimi verme konusundaki 25 yılı aşkın tecrübesiyle Arme, bu kursları daha da geniş bir kitleye sunabilmekten gurur duymaktadır.

Arme: NEBOSH Eğitiminde Doğru Adres.

NEBOSH’un en yaygın programı olan Uluslararası Genel Sertifika/International General Certificate programını Türkçe’ye kazandıran firma olmaktan gurur duyuyoruz. Günümüzde İngiltere merkezli iş ortağımız RRC Training ile birlikte NEBOSH eğitimini Türkiye koşullarına uygun şekilde sağlıyoruz. Yıllara dayanan deneyim, uzmanlık ve geniş operasyon kabiliyetimiz sayesinde sadece NEBOSH eğitimi değil, IEAMA, IOSH gibi pek çok kurumun sertifika programlarını da sağlıyoruz. Arme’yi tercih edenler yanılmıyor. Tüm yurt dışı sertifika ihtiyaçlarınız için bizimle temasa geçebilirsiniz.