• +90 216 337 72 59
  • Tüm sorularınız için
İş Güvenliği Danışmanlığı

Her yıl milyonlarca işçi çalışırken yaralanıyor. Öte yandan iş kazaları uygun güvenlik önlemleri alındığında birçok kaza gibi önlenebilir. Bunun için de bir iş güvenliği uzmanına danışabilirsiniz. Bu uzman, iş güvenliği danışmanlığı hizmeti kapsamında iş yerinizin kapsamlı bir değerlendirmesini yaparak potansiyel tehlikeleri belirleyebilir ve riskleri azaltmak için politika ve prosedürleri uygulamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca çalışanlarınıza işteyken nasıl güvende kalacakları konusunda eğitim sağlayarak kişisel hatalardan doğacak kazaları da en aza indirebilir. Ancak iş, iş güvenliği danışmanlığı söz konusu olduğunda nereden başlayacağınızdan emin olamayabilirsiniz. İşte Arme olarak burada devreye giriyoruz!

iş güvenliği danışmanlığı

Arme: İş Güvenliği Danışmanlığında 27 Yıllık Tecrübe

1995 yılından beri, “Güvenli bir yaşam için istisnai çözümler’’ mottomuza uygun bir şekilde yüzlerce istisnai proje tamamladık. “İş güvenliği danışmanlığı” kavramının yoğun bir emek, bilgi birikimi ve deneyim ışığında anlamlı sonuçlar yaratacağını biliyoruz. Bunun için her projemizi ulusal ve uluslararası referanslar ışığında, bilgi birikimimiz ve deneyimimizle ele alıyoruz. Yangın güvenliği, acil durum yönetimi, proses güvenliği, patlayıcı ortamların yönetilmesi, iş güvenliği ve tehlikeli kimyasallar uzmanlaştığımız alanlardan sadece birkaçı. Türkiye’nin TÜRKAK tarafından akredite edilmiş ve alanında en zengin referanslarına sahip firması olmaktan gurur duyuyor ve her gün ilk günkü heyecanımızla iş üretmeye devam ediyoruz.

İşinizi Şansa Bırakmayın. Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Arme olarak 27 yıldır güvenlik danışmanlığı hizmeti veriyor ve birçok işletmeye güvenli bir iş yeri yaratma konusunda yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Sağlığınız ve güvenliğiniz için yardım arıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, çalışanlarınız için güvenli bir ortam yaratmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.